Sleduj Spartu v Lize mistrů zdarma: na Sport 1 a 2

16. 07. 2021 | Zajímavosti

Poprvé od roku 2016 si fotbalisté Sparty Praha zahrají o postup do hlavní fáze Ligy mistrů. V jejím 2. předkole vyzvou dvakrát po sobě atraktivní Rapid Vídeň. Napínavé bitvy pražského klubu můžeš sledovat i ty, a to v internetové televizi Kuki na prémiových kanálech Sport 1 HD a Sport 2 HD. Oba dva programy jsou součástí tarifů Kuki větší, který máš na 14 dní zdarma. Najdeš je i v tarifu Kuki extra.

 

Sledovat Spartu v LM zdarma

Nejprve se Sparta s Rapidem střetne 20. července ve Vídni, odvetu proti stejnému soupeři sehraje 28. července v Praze, vždy ve večerních hodinách. Oba tyto duely i další kvalifikační zápasy Sparťanů odvysílají kanály Sport 1 a Sport 2.

Jak koukat na Spartu v Lize mistrů zdarma

Stačí přejít do objednávky, vybrat si tarif Kuki větší a pak už jen zapnout v telce kanály Sport 1 HD či Sport 2 HD a fandit. Tarif Kuki větší můžeš bez závazků vyzkoušet na 14 dní zdarma.

Co je vlastně Kuki? Internetová televize nabitá hromadou TV kanálů – na výběr jich máš přes 140.

Proč ještě si telku Kuki pořídit?

 

 

Jak funguje Kuki na zkoušku

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.

 

 

Sparta hraje také o Evropu

Vicemistr Rakouska Rapid Vídeň je první soupeř, který stojí Spartě v cestě do základních skupin prestižní Ligy mistrů. Mezi absolutní fotbalovou špičku se Pražané dostali naposledy v sezoně 2005/2006, od té doby jejich fanoušci na další úspěch čekají. Dočkají se letos?

Kromě Ligy mistrů je během kvalifikačních utkání ve hře účast i v dalších prestižních soutěžích. V závislosti na výsledcích může Sparta bojovat o Evropskou ligu UEFA, nebo zbrusu novou Evropskou konferenční ligu UEFA.

I zápasy Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy budeš moci od září 2021 sledovat na programech Sport 1 a Sport 2.