Sleduj Roland Garros 2020 online na kanále Euro...

27. 09. 2020 | Zajímavosti
Prestižní tenisový turnaj Roland Garros je zpět! Sleduj živě všechny zápasy na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD v internetové televizi Kuki! Oba kanály jsou součástí tarifu Kuki větší, kterou můžeš mít na 14 dní zdarma. Tenisové zápasy z turnaje French Open, známým pod názvem Roland Garros, si můžeš pustit živě nebo ze záznamu v HD rozlišení. A to vše v televizi, mobile, tabletu nebo přes webový prohlížeč. S televizí Kuki ti už nic neuteče. Startujeme v neděli 27. září!
 
 
 

Sledovat French Open zdarma

 

 

Kde sledovat French Open 2020 online?

 

Zápasy Roland Garros si pohodlně pustíš online na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HDve tvé Kuki. Kuki je internetová televize bez závazků, která nabízí více než 140 TV kanálů. Prvních 14 dní máš telku na zkoušku zdarma. Programy můžeš sledovat na 1 fixním (set-top box nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). S TV Kuki ti nic neuteče, programy si totiž pustíš až 7 dní zpětně. Výhodou je sledování oblíbených pořadů či sportovních událostí po celé České republice a Evropské unii, na internetu od kteréhokoliv poskytovatele. 
 
 
 

Termíny zápasů

 
neděle 27. 9. - start 1. kola
sobota 10. 10. - finále dvouhry žen
neděle 11. 10. - finále dvouhry mužů
 

Jak to celé funguje?

Prvních 14 dní máš Kuki na zkoušku zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme o končícím bezplatném využívání telky Kuki. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na následující měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, službu zrušíš ještě před uplynutím 14 denní zkušební doby. V tom případě ti z účtu nebude stažena žádná částka a služba se ti ukončí.