Sleduj na Eurosportu tenisové hody i olympiádu

03. 06. 2021 | Zajímavosti

Tenisové svátky Roland Garros a Wimbledon, cyklistická Tour de France a jako třešnička na dortu olympijské hry. Začátek léta na TV kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, které najdeš v telce Kuki, bude jedna velká jízda!

Během června se s programy Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD rozehřej u tenisu či cyklistiky a v červenci zkoukni Letní olympijské hry 2020 v Tokiu. Oba kanály jsou součástí tarifu Kuki větší a Kuki extra, takže si jej stačí objednat a budeš mít důležité sportovní dění jako na dlani.

Pokud teď používáš tarif Kuki start nebo Kuki menší, nesmutni. Na období od 1. 6. do 1. 7. 2021 ti dáme kanál Eurosport 1 HD zdarma, takže můžeš koukat na velkolepé červnové události. Když se ti Eurosport zalíbí a budeš chtít sledovat i olympiádu a další sporty, přejdi do tarifu Kuki větší či Kuki extra.  

Spousta zábavy pro fanoušky tenisu a cyklistiky

Červen bude na kanálech Eurosport pořádně nabitý! Program udělá radost hlavně tenisovým fanouškům, na které čekají hned dva grandslamové turnaje: Roland Garros (30. 5. – 13. 6.) a Wimbledon (28. 6. – 11. 7.). Mrkneš na ně taky a podpoříš české barvy?

Ve stejném měsíci se pak na obrazovkách přihlásí o slovo i nejslavnější cyklistický závod – Tour de France. Na programu je od 26. 6. do 18. 7. a v peletonu tradičně pojede světová extratřída cyklistiky.

 

Netradiční setkání pod pěti kruhy

Letní olympijské hry 2020 budou kvůli epidemickým opatřením probíhat netradičně, ale to tě doma u telky nijak neovlivní. Na kanálu Eurosport 1 HD si pustíš nejsledovanější olympijské disciplíny, program Eurosport 2 HD pak zaměří pozornost na představení českých reprezentantů.

V Kuki najdeš nový sportovní kanál i rádio

Na závěr pro tebe máme ještě jednu skvělou zprávu. Od 1. června jsme do všech tarifů Kuki zařadili novou rádiovou stanici Radiožurnál Sport a také nový sportovní kanál RTVS Šport od slovenské veřejnoprávní televize. Ten plánuje zahájit vysílání v průběhu června.

Kanál RTVS Šport i rozhlasovou stanici Radiožurnál Sport najdeš na konci programové nabídky v Kuki. Pokud máš tarif Kuki menší, program RTVS Šport je součástí volitelné nabídky TV kanálů, kde si ho můžeš vybrat.