Seriály v Kuki

31. 01. 2019 | Zajímavosti

Každý týden pro vás připravujeme nové seriály a ty starší a nesledované zase vyřazujeme, abyste si vždy mohli pustit to nejlepší. Oblíbené pořady můžete sledovat až 6 měsíců zpětně, všechny díly jsou pečlivě seřazené a když konkrétní díl vypnete, zůstane přesně na tom místě, kde jste ho naposled přestali sledovat. Tyto díly poté najdete hned na úvodní obrazovce Kuki v sekci Rozkoukané.

 

V abecedně řazené knihovně všech seriálů si navíc můžete vybrat své favority a ty si označit jako oblíbené. Seriály se zařadí na začátek seznamu a budete je mít hned po ruce. Zároveň vás díky tomuto označení bude Kuki automaticky upozorňovat, kdykoliv bude k dispozici nový díl. Pokud se u některého seriálu objeví barevný štítek poslední šance, bude seriál během následujícího pondělí vyřazen. Naopak štítek novinka vás upozorní na nově zpřístupněné seriálové tituly.

 

Kde seriály v televizi najdu?

  • po zapnutí televize rozkliknete v horním menu sekci telka,

  • ve vertikálním menu na levé straně uvidíte sekci seriály,

  • všechny seriály jsou abecedně seřazené, takže je jednoduché se zde proklikat,

  • stačí kliknout na daný seriál, který chcete přehrát a zmáčknete tlačítko sledovat.

Seriály nemám, ale chci si je objednat.

Seriály si můžete objednat kdykoliv budete chtít, v jakoukoliv denní hodinu. Stačí se přihlásit do Kuki konta, rozkliknout první ikonku moje Kuki, kde naleznete dostupné služby a vylepšení. Ve spodní části uvidíte Navíc seriály. Teď už stačí pouze kliknout na Navíc seriály a můžete si užívat spousty nových titulů, které máte k dispozici až 6 měsíců za 65 Kč měsíčně.