Roland Garros 2021: Sleduj Eurosport v Kuki

14. 05. 2021 | Zajímavosti

Prestižní tenisový turnaj Roland Garros je zpět! Sleduj živě všechny zápasy na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD v internetové televizi Kuki. Oba kanály jsou součástí tarifu Kuki větší, kterou můžeš mít na 14 dní zdarma.

Tenisové zápasy z turnaje French Open, známým pod názvem Roland Garros, si můžeš pustit živě, nebo ze záznamu v HD rozlišení. A to vše v televizi, mobile, tabletu nebo přes webový prohlížeč. Startujeme v nedeli 30. května!

 

Sleduj French Open zdarma

 

Jak sledovat Roland Garros 2021 online?

Je to jednoduché, stačí si pustit jeden z kanálů Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, které jsou součástí telky Kuki. Ještě nevíš, co je Kuki? Internetová televize bez závazku, která nabízí více než 140 kanálů se zpětným zhlédnutím až 7 dní.

 

 

Jak to celé funguje?

Prvních 14 dní máš na zkoušku zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme o končícím bezplatném využívání telky Kuki. Po uplynutí bezplatného období se ti automaticky zaúčtuje předplatné na následující měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze, službu jednoduše zrušíš ještě před uplynutím 14 denní zkušební doby. V tom případě ti z účtu nebude stržena žádná částka a služba se ti ukončí.