Programové změny v Kuki od 25. července 2023

25. 07. 2023 | Programové změny

Přinášíme rozsáhlé změny v programové nabídce telky Kuki. V tarifech Kuki S, Kuki M a Kuki L lze od 25. července 2023 sledovat o desítky kanálů více než doposud, a to za původní cenu tarifu. Soupis všech provedených změn v jednotlivých tarifech přinášíme přehledně v následujícím článku.

Kuki S

Tento tarif jsme rozšířili o 14 nových TV kanálů různých žánrů. Nově tak můžeš s tarifem Kuki S sledovat již celkem 61 TV kanálů, mezi kterými jsou sportovní, filmové, hudební nebo volnočasové stanice.

Přidali jsme tyto kanály: Arena Sport 2 HD, euronews HD, Filmbox HD, Filmbox Stars HD, France24 HD, Hobby TV HD, Mňam TV HD, Mňau TV HD, RTVS :24 HD, Spektrum Home HD, Sport 5, Šláger Muzika, TA3 HD a TV SPARK HD.

Zároveň jsme odstranili omezení délky zpětného zhlédnutí. Doposud tarif Kuki S umožňoval sledovat televizní pořady pouze 24 hodin zpětně. Nově prodlužujeme zpětné zhlédnutí na 2 až 7 dní (závisí na konkrétním TV kanálu). Díky tomu ti tak neuteče žádný oblíbený pořad.

Kuki M

Do povinné nabídky tohoto tarifu jsme přidali 27 TV kanálů. Programová nabídka se tak výrazně rozšířila a s tarifem Kuki M tak nově získáš k dispozici 76 kanálů. V povinné nabídce máš 61 TV kanálů a dalších 15 si můžeš vybrat z širokého výběru.

Do povinné nabídky zařazujeme tyto kanály: Arena Sport 2 HD, euronews HD, Filmbox Stars HD, Spektrum Home HD, CS Mystery, ČT1 JM HD, ČT1 JZC HD, ČT1 SM HD, ČT1 SVC HD, Dvojka HD, France24 HD, Hobby TV HD, Jednotka HD, JOJ Family HD, Mňau TV HD, Óčko Expres HD, Paramount Network HD, Praha TV, Retro Music, RTVS :24 HD, Šláger Muzika, TA3 HD, TV BRNO 1, TV Noe, TV Rebel, TV Relax a TV SPARK HD.

Do volitelné nabídky byly navíc zařazeny kanály AMC HD a Crime Investigation.

Kuki L

Do povinné části nabídky jsme z volitelné části přeřadili 32 TV kanálů. Nově ti tedy tarif Kuki L nabízí celkem 108 kanálů. Vždy máš k dispozici povinných 78 kanálů a dalších 30, které jsou volitelné, si můžeš vybrat z širokého výběru.

Povinnou nabídku Kuki L jsme přifoukli o tyto kanály: A 11 HD, Arena Sport 2 HD, CS Mystery, ČT1 JM HD, ČT1 JZC HD, ČT1 SM HD, ČT1 SVC HD, Dvojka HD, euronews HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Premium HD, France24 HD, Hobby TV HD, Jednotka HD, JOJ Family HD, Mňam TV HD, Mňau TV HD, Óčko Expres HD, Óčko Star HD, Paramount Network HD, Praha TV, Retro Music, RTVS :24 HD, Spektrum Home HD, Šláger Muzika, Šláger Originál, TA3 HD, TV BRNO 1, TV Noe, TV Rebel, TV Relax a TV SPARK HD.

Do volitelné nabídky jsme navíc přeřadili kanál Filmbox Family.

 

Změny ve starších tarifech Kuki

Kanálovou nabídku jsme rozšířili i u starších tarifů Kuki start, Kuki menší a Kuki větší.

Kuki start

Do povinné nabídky zařazujeme filmový kanál Filmbox HD a Filmbox Stars HD a dokumentární stanici Spektrum Home HD.

Kuki menší

Do povinné nabídky zařazujeme filmový kanál Filmbox Stars HD a dokumentární stanici Spektrum Home HD.

Kuki větší

Do povinné nabídky zařazujeme filmové kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD a dokumentární stanici Spektrum Home HD. Z povinné nabídky vyřazujeme filmový kanál Filmbox Family, ten je nyní možné vybrat jako volitelný TV kanál.

Jak si kanály přenastavit?

Je možné, že přidáním nových programů došlo ke změně pořadí tvých TV kanálů. Připomínáme, že jejich pořadí si můžeš jednoduše upravit:

  • Přejdi do sekce Nastavení => Můj profil => Správa TV kanálů přímo ve své Kuki.

  • Ve svém účtu Kuki konto v sekci Moje kanály.

  • V prohlížeči, ve kterém jsi přihlášen do Kuki, v sekci Správa kanálů.

Pokud bys potřeboval se změnou pořadí pomoci, neváhej se obrátit na naši zákaznickou podporu na čísle 539 010 020, případně na e-mailu zeptejse@kuki.cz nebo Facebooku.