Programové změny v Kuki od 1. února 2023

02. 02. 2023 | Programové změny

Taky ti leden díky skvělým TV pořadům utekl jako voda? Tak se drž, protože pro tebe máme další novinky. Od 1. února dochází k programovým změnám v Kuki, jejich přehled ti přinášíme níže.

Dva nové regionální kanály ČT1

Televizní kanál ČT1 HD brzy spustí dvě nové regionální mutace: ČT1 SVC HD (zpravodajství ze severu a východu Čech) a ČT1 JZC HD (zpravodajství z jihu a západu Čech).

Jelikož v tuto chvíli ještě není start vysílání těchto TV kanálů přesně stanoven, zařadili jsme je do Kuki pro jistotu již nyní. Budeš tak moci sledovat, co se šustne v regionech, od samého začátku vysílání.

Další programové změny

Připravili jsme také novinku v nabídce kanálů pro dospělé. Ve volitelné nabídce vyšších tarifů Kuki od 1. 2. najdeš nově stanici LEO TV GOLD HD. Z programové nabídky naopak vyřazujeme kanál Private TV HD

V neposlední řadě uděláme radost i pravidelným divákům francouzského kanálu France24, který bude od února nově dostupný v HD kvalitě. 

 

Promo kanál: Film Europe Channel HD

I v únoru si všichni zákazníci Kuki užijí jeden TV kanál zdarma. Na pozici promo kanálu tentokrát zařadíme filmovou stanici Film Europe Channel HD, která vysílá nejlepší evropské filmy oceněné na domácích i zahraničních filmových festivalech. Čekají na tebe romantické, rodinné i komediální snímky.

Jak nové TV kanály získat? 

  • Přejdi do sekce „Nastav“ ve své Kuki. 

  • Zavolej na zákaznickou linku +420 539 010 020.

  • Navštiv webovou aplikaci Kuki konto a přihlas se.