Představujeme ti zbrusu nové tarify telky Kuki

02. 03. 2022 | Platforma Kuki

Více TV kanálů než kdy předtím, sledování telky na větším počtu zařízení, desítky hodin nahrávání nebo 100 filmů zdarma pro každého. S radostí ti představujeme nové a vychytané tarify Kuki: jmenují se Kuki S, Kuki M, Kuki L a Kuki XL. Pořídíš si je už dnes a věř, že s nimi budeš mít o zábavu postaráno!

Změna je život. Tedy, pardon…změna je Kuki. Dosavadní tarify Kuki start, Kuki menší, Kuki větší a Kuki extra byly skvělé. Zjistili jsme ale, že ti jako divákovi můžeme nabídnout ještě víc.

A tak spatřily světlo světa Kuki S, M, L a XL. Každý z tarifů jsme napěchovali několika novinkami, díky kterým pro tebe bude sledování telky ještě větší zážitek.

Kuki S (190 Kč)

Základní tarif pro nenáročné diváky, který ti však naservíruje skvělý obraz a Kuki si s ním pustíš na 2 fixních a až 5 mobilních zařízeních.

Za 190 Kč měsíčně dostaneš pevnou nabídku 46 TV kanálů, možnost sledovat pořady na všech programech až 24 hodin zpětně a také 100 filmů zdarma. I když je Kuki S nejlevnější tarif, umožňuje sledovat Kuki na dokoupení kteréhokoliv z 8 vylepšení.

Oproti vyšším tarifům Kuki S nenabízí nahrávání pořadů, ale tuto funkci si jednoduše doplníš pomocí vylepšení Nahrávám 50 nebo Nahrávám 100.

 

Zobrazit detail tarifu

 

Kuki M (290 Kč)

Kuki M je pro všechny, kteří by rádi sledovali od každého žánru něco, užívali si všechny výhody Kuki a zároveň si chtějí část TV kanálů vybrat podle sebe. S tímto tarifem budeš mít v Kuki 49 TV kanálů (většina v HD kvalitě), z toho si 15 zvolíš sám. Oproti svému předchůdci (Kuki menší) se Kuki M pyšní hned 14 programy navíc a najdeš v ní i větší počet HD kanálů.

Na výběr máš také exkluzivnější obsah než doposud: do nabídky si můžeš navolit sportovní kanály, to nejlepší z dokumentárních stanic i oblíbený zahraniční obsah.

S Kuki M dostaneš automaticky prostor na 50 hodin nahrávek. Samozřejmostí je sledování Kuki na 2 fixních a 5 mobilních zařízení, 7 dní zpětného zhlédnutí a 100 filmů zdarma a možnost dokoupení všech 8 vylepšení. Kanály z volitelné části si můžeš jednou měsíčně změnit.

 

Zobrazit detail tarifu

Kuki L (490 Kč)

Je pro tebe prioritou velký počet kanálů? Pak ti padne do oka Kuki L! Jde o tarif pro celou rodinu, se všemi chytrými funkcemi a hromadou TV programů, včetně exkluzivních. Kuki L je to pravé ořechové pro náročné diváky a nabízí nejlepší obsah ze současného televizního trhu.

Když si pořídíš Kuki L, budeš mít přístup k 77 TV kanálům (většina v HD kvalitě), hned 30 z nich si vybereš podle svého gusta. I s tímto tarifem můžeš Kuki sledovat na 2 fixních a 5 mobilních zařízeních, dále máš v ceně 50 hodin nahrávek, 7 dní zpětného sledování a 100 filmů zdarma. Navíc si jednou měsíčně snadno vyměníš kanály ve volitelné části nabídky za jiné.

V porovnání s tarifem Kuki M tě čeká ještě širší výběr sportovních, dětských, zahraničních nebo erotických kanálů. Zkrátka maximální volnost.

 

Zobrazit detail tarifu

 

 

Kuki XL (990 Kč)

Nejsvobodnější televizní zábava, jaká se dá zažít. Kuki XL je nejnabitější ze všech tarifů a nemusíš se ním ani trochu omezovat, protože nabízí rekordní počet kanálů. Dostaneš víc, než bys čekal.

S Kuki XL získáš přístup ke 160 TV stanicím najednou (většina v HD kvalitě), takže volitelnou nabídku vůbec neřešíš – kdykoliv si pustíš kterýkoliv ze 160 programů. Sledovat je můžeš na 2 fixních a 5 mobilních zařízeních, k tomu si nahraješ 50 hodin pořadů.

V ceně Kuki XL jsou také filmové balíčky Navíc Cinemax a Navíc HBO, v rámci kterého ti dáme zdarma přístup do nové streamovací platformy HBO Max. Těš se také na 100 filmů zdarma.

V tarifu je zahrnutá většina vylepšení, ale můžeš si ho rozšířit o dokupy Navíc telka, Nahrávám 50 a Nahrávám 100.

 

Zobrazit detail tarifu