Nový Spider-Man v Kuki kině

25. 11. 2019 |

Není tomu tak dávno, co vlétl na obrazovky kin dlouho očekaváný marvelovský snímek Spider-Man: Far from Home. Film navazuje na události z přecdchozího dílu Homecoming a posledního dílu Avengers: Engame. Pokud jste tyto dva díly neviděli, doporučujeme se podívat, jelikož úzce navazuje a vysvětuje příklady, kter nastaly, než Avengers dokázali vyřešit problém s Thanosem. Tento snímek od Marvel studio nyní můžete využít v Kuki kině, který bude dostupný až do 28. srpna 2020 za jednorázový poplatek 79 Kč na 48 hodin. V tomto podzimním sychravém počasí nemusíte vylézat ven a jít do kina. S Kuki si můžete udělat Kino v pohodlí domova přímo ve svém obýváku a ponořit se do děje komiksových postaviček.

 

Na co se můžete těšit?

Petr Parker (v hlavní roli Tom Holland) se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova. Tento superhrdina se vydává se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnu superhrdinství moc nevychází, když Petrovi zkříží cestu agent Nick Fury, kterého ztvárnil

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten po Peterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové.