Novinky v Kuki kině

10. 03. 2019 | Kuki kino

Je tu nový měsíc a s ním přicházejí i nové filmy, které v průběhu března najdete v Kuki kině. Každý divák si zde příjde na své, protože si může vybrat z široké škály filmů přes drama, komedie, romatické filmy až po pohádky či hudební snímky. 

 

Všechny filmy v sekci kino

 

Nespoutaný Django

Pokud máte rádi Quentina Tarantina, určitě vás potěšíme. Tento kultovní režisér má za sebou plno skvělých snímků, ve kterých můžete očekávat skvělé herecké obsazení. V roce 2012 vyšlo dobrodružné drama s nádechem westernu, které se vážně povedlo. Film Nespoutaný Django se stal tak velmi oblíbeným filmem, vyšplhal se mezi žebříčky nejlepších filmů a řadí se mezi 28. nejoblíbenější snímek.

Příběh se odehrává na jihu Spojených států 2 roky před vypuknutím Občasné války. Hlavním hrdinou je otrok jménem Django, kterého ztvárnil Jamie Foxx. Django má možnost získat svobodu díky nájemnému lovci lidí Schultzovi (Christoph Waltz), pokud se mu podaří dopadnout nájemné vrahy - vraždící bratry Brittlovi. Po úspěšné misi se Django a Schultz vydávájí na společnou cestu zachránit Brunhildu, kterou Django k vůli obchodu před roky nedobrovolně opustil. Ani jeden z nich netuší, co vše je čeká na společné cestě a že tato cesta může být nejnebezpečnější dobrodružství v jejich životě.

 

 

 

Šifra mistra Leonarda

Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešní doby. Snímek natočený podle knižní předlohy Dana Browna budou milovat višcihni jeho fandové. Robert Langdon, jehož postavu ztvárnil Tom Hanks, je expert na náboženskou symboliku. Během své autogramiády je požádán policí o spolupráci při vyšetřování vraždy hlavního správce Louvru, Jacquese Sauniera, se kterým se měl Robert v tento den setkat. Saunir ještě před smrtí popsal své tělo i podlahu divnými symboly, které je pro mnoha nevysvětlitelné. Robert se snaží symboly vysvětlit, ale kapitán policie místo toho obviní Roberta za vraždu. Kryptoložka Sophie tak pomáhá Robertovi s útěkem a společně se vydávájí na cestu, kde je čeká rozluštění záhadných šifer. 

 

 

Mizerové

Sehraný policejní tandem Burnett - Lowrey se prohání v černém Porsche ulicemi Miami a bravurně řeší banální případy. Tentokrát je čeká tvrdá práce a šéf drogového Fouchet, který nezanechává žádné stopy a uznává jen mrtvé svědky. Odvážnou loupež heroinu museli provést profesionálové, kteří měli své spojky i v policejních řadách. Jediným svědkem, který může pomoci, je vyděšená call girl Julie, jež se nakonec odhodlá zavolat svému příteli Mikeu Lowreymu. Ten ale není zrovna po ruce a tak si Burnett zahraje na svého parťáka a trochu si zkomplikuje manželství, kde ho v rámci výměn Mike snaživě zastupuje. Fouchetovi zbijáci jsou ale Julii na stopě - jenomže tento nový tříčlenný tým rozpoutá bitvu, ve kterém zákon a černý Porche nakonec vítězí. (officiální text distributora)

 

 

Zkus mě rozesmát

Pokud máte rádi romantické komedie, tento snímek bude přímo pro vás. A ještě k tomu v hlavní roli s Jennifer Aniston a Adamem Sandlerem se určitě pobavíte. 

Danny je plastický chirurg, který chodí s mnnohem mladší učitelkou ze školy. Jednoho dne požádá svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho býválá manželka. Vydávají se tak na společnou cestu na Havaj, kde se oba snaží hrát svůj vymyšlený příběh před jeho mladou přítelkyní. S příletem na Havaj se začíná celá cesta trochu zvrhávat.

 

 

 

Hotel Transylvánie

Málokdo o Draculoví ví, že není jen postavička z temnot, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Hlavní důvod, proč se Dracula snaží obyčejné smrtelníky držet dál od Hotelu Transylvánie, je ochránit jeho milovanou dceru. Jako každá náctiletá dívka touží prozkoumat svět za hranicemi hotelu, což je pro Draculu nepředstavitelná myšlenka. Navíc se blíží termín dceřiných narozenin, kde se zrovna v tento den objeví v hotelu člověk, což pro Draculu není zrovna příjemná situace. 

 

 

Michael Jackson's This Is It

Film Michael Jackson's THIS IS IT nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům jeho hudby unikátní pohled do zákulisí připravovaného představení, které se mělo stát hudební událostí nejen toho roku, ale celého desetiletí a možná i více. Budete mít jedinečnou možnost shlédnout, jak tento umělec vymýšlel, vytvářel a tvrdě trénoval na předem vyprodanou sérii koncertů, která se měla konat v létě 2009 v londýnské O2 aréně.

Vznik tohoto snímku plně podpořila Jacksonova rodina a na filmové plátno se tak dostává podrobná a dechberoucí umělecké dílo. Tento snímek vznikl na základě více než stovky hodin filmového materiálu, který byl pořízen během zkoušek a představuje Jacksonovy nejlepší a nejslavnější skladby. Diváci můžou nahlédnout také do Jacksonova soukromí. Oficiální text distributora

 

 

Andrew - člen naší rodiny

Richard Martin koupil pro svou rodinu domácího robota. To ale netušil, že zrovna jeho model bude unikátní a jak moc ovlivní život celé rodiny. Robot dostal jméno Andrew a na rozdíl od ostatních robotů je chytrý, má smysl pro humor, rychle se učí a je schpný vnímat krásu a cítit. Zkrátka vše, co ostatní roboti nemají. Z domácího robota, který byl určen spíše na práci, se stává miláček rodiny. Tím, jak se Andrew zdokonaluje, stále více se touží stát opravdovým člověkem. A to se mu povede. Začne nosit šaty, bydlet ve vlastním domě a postupem času získá od Richarda svobodu. Aby naplnil své sny, začně cestovat po světě, kde narazí na podivínského vynálezce Burnse, který mu pomůže s přestavbou jeho kovového těla a Andrew vypadá jak opravdiový člověk.

Nejenže je nakonec nerozeznatelný od lidí, ale získává schopnost citít a milovat. Po letech se vrací zpět k rodině Martinových. Andrew měl vždy vytříbený vkus na krásu. Z dcery Amandy se za ty léta vyklubala krásná dívka, do které se Andrew zamiluje a tím se začne vše komplikovat. Krůček k tomu, aby se stal opravdovým člověkem, je získat schopnost stárnout.