Nová verze Kuki pro Android

02. 04. 2019 | Platforma Kuki

 

Protože rádi vyvíjíme nové věci a chceme vám přinést to nejlepší, snažíme se o neustálou inovaci našich produktů a služeb. Znalosti a chuť k práci nám zaručují neustálý přiliv inovativních nápadů, které vám předáváme ve formě nových podporovaných aplikací. A mezi ně patří právě nová verze Kuki pro mobilní zařízení s operačním systémem Android

Nová verze kuki pro mobilní zařízení s OS Android je tu!

Máte v televizi novou verzi Kuki a rádi byste měli stejný grafický obsah také ve svých mobilních zařízení? Dnešním dnem máte tu možnost. Stačí, když si novou aplikaci stáhnete v Google play.

 

Podporujeme všechny mobilní zařízení s operačním systémem Android. Pokud máte verzi AN 5.1 a novější, tak vám nic nebrání k tomu přejít do Google play ve svém telefonu či tabletu a Kuki si zde nainstalovat. Teď už vám nic neuteče! Kuki přináší přehledné zpracování obsahu, nový design, vylepšené vyhledávání podle žánrů, herců, hodnocení nebo roku vydání, a také nově zpětné zhlédnutí až 168 hodin. Kuki vám jednoduše usnadní život a pouze pár kliky přinese více jak 33 000 pořadů o délce 25 000 hodin. To si nesmíte nechat ujít. 

 

* Pokud nevíte, jak si novou verzi Kuki nainstalovat, přinášíme vám jednoduchý návod zde.