Nová verze Kuki

25. 03. 2019 | Platforma Kuki

Každý z nás rok od roku dospívá a vyvíjí se. Stejně tak je tomu i s naší telkou Kuki, která dospěla a přetransformovala se v něco nového a mnohem lepšího, než jste doposud znali. A to vám nyní představujeme! Vítejte na nové planetě Kuki! Čeká vás nespočetné množství televizní zábavy, která vás pohltí do světa digitální televize. Nalaďte se na tu správnou vesmírnou vlnu s novou Kuki!

 

 

 

Jak jsme již psali na našich facebookových stránkách, máme pro vás nachystané novinky, které budeme postupem času zveřejňovat. Snažíme se naše služby neustále zlepšovat, inovovat a posouvat je dopředu. Jako první pro vás máme připravenou novou verzi Kuki, která se bude prezentovat ve vesmírném stylu. Říkáte si, proč zrovna vesmír?  Vesmír pro nás představuje nekonečné možnosti, které nikde nekončí. Vnímáme ho jako inspiraci, kterou náš tým posouvá stále dopředu, až za hranice možností.

 

Výjimečné množství obsahu

Hlavní změna, kterou jistě oceníte, je snadné vyhledávání a orientace v televizním obsahu. Už nebudete závislí na televizním programu a na čase, kdy jsou konkrétní filmy či relace vysílány. Kuki se zaměřuje na tituly, které uživatelé mohou sledovat okamžitě a přehledně jim je v nabídce předkládá. Novinka, kterou Kuki přinesla, je vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení a také podle jmen herců a tvůrců. Kuki vám jednoduše usnadní život a pouze pár kliky přinese více jak 33 000 pořadů o délce přes 25 000 hodin.

 

Nová verze Kuki na Android TV

 

Pro ty z vás, kteří máte televizi s operačním systémem Android TV máme skvělou zprávu! Ode dneška si můžete novou verzi Kuki spustit. Umožní vám sledování oblíbených pořadů, aniž byste museli znát televizní program a přesný čas vysílání. Každému uživateli přizpůsobí nabídku i nastavení obsahu, který najdete na jediné stránce. Není to paráda?

 

Jednoduchý návod pro instalaci Kuki na Android TV naleznete zde.

Přehledný návod a popis nového uživatelského prostředí si můžeš nastudovat rovněž na našich webových stránkách.

 

 

 

Nová verze Kuki ve webovém prohlížeči

 

Novou Kuki najdete nějakou dobu již v nové verzi a designu ve webovém prohlížeči. Do teď jste ji mohli používat v rámci beta vere na odkaze https://play.kuki.tv. Ode dneška si můžete užívat plnohodné verze Kuki.  Užívejte si s Kuki plno zábavy a sledujte ji ve svém počítači, a to v rámci celé ČR a EU.

 

 

 

* Pokud by pro některé z vás bylo složité si zvyknout na nový vzhled Kuki nebo na nové ovládání, máme pro vás řešení. Starší verze Kuki bude nadále dostupná v Google Play, jako tomu bylo doposud.