Nová aplikace Kuki pro Samsung

03. 04. 2019 |

Postupem času dochází u nás k velkým změnám a vývojím nových aplikací. Novou verzi Kuki můžete nyní sledovat v televizích s operačním systémem Android, ve webových prohlížečích a na mobilních zařízeních s operačním systémem iOS nebo Android. Ode dneška mezi ně patří také televize Samsung.

 

 

Na co se můžete těšit?

Pokud máte televizi Samsung od roku výroby  2015 a vyšší s operačním systémem TIZEN, tak si již můžete novou verzi Kuki stáhnout. Podotýkáme, že kvalita obrazu a přehrávání Kuki záleží hlavně na typu televize a na operačním systému, který váš televizor má. Jednodušší ovládání, vylepšené vyhledávání, nový design. Toto a mnohem více vás čeká s novou verzí Kuki. Chceme, aby vám na pár kliknutí přinesla jakýkoliv televizní pořad, který chcete vidět, a to jednoduše bez dlouhého a složitého hledání

 

Nový grafický design dává televizi nový směr a lepší orientaci. Fialová představuje sjednocení dvou opačných pólů, kontrastních a energetických faktorů - modrým klidem a červenou pohonnou sílou, které se navzájem vyrovnávají. A tak funguje i naše chytrá televize Kuki. Poradí, co stojí za to sledovat, na předních pozicích nabízí ty nejlepší trháky, které stojí za to shlédnout a jednoduché vyhledávání pořadů vám usnadní spoustu času. Uživatelské prostředí se tak stává přehledným, jednoduchým a stylovým. Při vývoji jsme vycházeli hlavně z toho, jak jste naši Kuki používali a jaké funkce jste měli nejraději. Výsledkem je chytrá internetová televize, která vám usnadní život a pouze na pár kliknutí přehraje více než 33 000 pořadů o délce přeš 25 000 hodin.