NHL živě zdarma: sleduj zápasy na Nova Sport

11. 01. 2021 |
Délka čtení: 2 minuty

Poprvé od března 2020 se do akce vrací všechny týmy NHL, a ty bys u toho neměl chybět! Nová sezona nejlepší hokejové ligy světa startuje už ve středu 13. ledna. Vypjaté souboje o každý metr ledu sleduj na kanálech Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD. Oba jsou součástí televizního tarifu Kuki větší, který máš k dispozici na 14 dní zdarma.

 

Sledovat NHL zdarma

Svému oblíbenému týmu můžeš s programy Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD fandit živě, ale pokud v noci nerad vstáváš, klidně si utkání přehraj ze záznamu.

Navíc záleží jen na tobě, jestli si přenos pustíš na televizi, přes počítač, na mobilu nebo tabletu.

Kde sledovat NHL online

Je to snadné: stačí si pustit jeden z kanálů Nova Sport 1 HD Nova Sport 2 HD, které jsou součástí telky Kuki. Co je Kuki? Jde o internetovou televizi bez závazků nabízející až 143 kanálů.

Můžeš koukat na 1 fixním zařízení (set-top box, nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). Většinu pořadů si navíc přehraješ až 7 dní zpětně.

 

 

Kdy a na koho koukat

Sezona National Hockey League 2020/2021 začne 13. ledna duelem mezi rivaly Philadelphia Flyers a Pittsburgh Penguins. Od té chvíle tě čeká spousta zápasů všech 31 celků.

Ani letos nebudou v NHL chybět české a slovenské naděje. Nenech si uniknout góly útočníků Davida Pastrňáka a Tomáše Hertla, zákroky brankáře Petra Mrázka nebo tvrdou hru obránce Zdena Cháry.

Jak to funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.