Malé ženy v Kuki

20. 05. 2020 | Kuki kino

Od 30. ledna jsi mohl zahlédnout na obrazovkách kin oblíbený film podle knižní předlohy románu Louisy May Alcott - Malé ženy. Film, který byl oceněn několika cenami a který má velmi vysoké hodnocení diváků. Někteří z nás ho znají jako prvotní zpracování z roku 1933, 1949 nebo 1944. Nejnovější snímek z roku 2019 je dosud jedenáctou filmovou variací příběhu mladých dívenek.

 

Ty jsi ho nyní můžeš pustit v televizi Kuki v sekci kino za jednorázový poplatek 79 Kč. Věříme, že zrovna toto romantické drama bude mít úspěch nejen u žen a dívek. Pokud jsi knihu četl a nestihl jsi zajít do kina na premiéru, nebo tě nadchl tak, že stojí za to si ho znovu pustit, je ideální čas na to si ho pustit v pohodlí domova. Tento snímek budeš mít k dispozici od 29. května 2020 až do 28. září 2020. s českým dabingem, nebo v originálním znění bez českých titulků.

 

Co od filmu očekávat?

Romantická Meg, nezkrotná Jo, lehce rozmazlená Amy a nenápadná Beth. Čtyři sestry, které čelí stesku po otci, který byl poslán do boje v občanské válce, proti chudobě nebo velmi vážné nemoci. Sleduj příběh čtyř dívek, které čelí svým ambicím a tužbám, prožívají velké lásky ale i smutky a strasti každodenního života. Pokud si ještě film neviděl, mrkni na trailer, ať víš, co tě čeká.