Kuki ti nově poběží v telefonu na pozadí

20. 04. 2021 | Platforma Kuki

Používáš telku Kuki na mobilu? Tím pádem pro tebe máme skvělou novinku v podobě nové funkce. Pokud během sledování telky v aplikaci Kuki přejdeš do jiné aplikace nebo uzamkneš obrazovku, nadále uslyšíš zvuk přehrávaného pořadu. Můžeš tak například projíždět sociální sítě a u toho poslouchat večerní zprávy nebo svou oblíbenou talk show.

Tato funkce je dostupná pro všechny uživatele s operačním systémem iOS a Android.

 

 

Jak přehrávání na pozadí zapnout?

Abys slyšel/a přehrávaný zvuk i během jiných činností na mobilu, je potřeba mít poslední verzi aplikace Kuki a v ní zavítat do sekce nastavení. Tam funkci Přehrávat na pozadí aktivuješ. A to je všechno, pak už tuto vychytávku můžeš naplno vyzkoušet.

Pokud by sis se zapnutím funkce nevěděl/a rady nebo máš jakékoliv dotazy ohledně telky Kuki, neváhej nás kontaktovat na našem Facebooku, e-mailu zeptejse@kuki.cz nebo na zákaznické lince 539 010 020. Rádi ti pomůžeme a také budeme rádi za zpětnou vazbu.

Ještě jsi nevyzkoušel, jak telka Kuki na mobilu funguje? Teď máš skvělou příležitost. Pro operační systém Android ji stáhneš na Google Play a pro mobily s iOS ji najdeš v App Store.