Kuki pro iOS

10. 04. 2019 | Platforma Kuki

'Vítáme vás na planetě Kuki! Neustále se snažíme naše služby vylepšovat tak, aby vám vyhovovaly co nejvíce a snažíme se držet krok s vývojem nových produktů rozšiřovat podporu našich zařízení. Jak už jste si jistě všimli, Kuki změnila svůj design a nově se ti představuje ve své plné kráse. Představuje pro nás vesmír, který nám nabízí nekončené možnosti. Vnímáme ho jako inspiraci, která nás posouvá až za hranice všednosti. Dnešním dnem to platí dvojnásob. Přinášíme vám novou verzi Kuki, kterou můžete od dnešního dne sledovat také ve svých mobilních zarízeních s operačním systémem iOS.

Nová verze Kuki pro iOS

Jak jsme již psali v předchozích příspěvcích, měsíc duben je nabitý novinkami. Další, která je pro vás připravená, je nová verze Kuki pro iPhone či iPad.

Pokud jste fandové značky Apple a máte mobilní zařízení s operačním systémem iOS verzi 11 a novější, tak si můžete novou Kuki stáhnout v App Store a nainstalovat do svého telefonu či tabletu.

 

Jednoduchý návod, jak si aplikaci stáhnout, naleznete zde.

 

Dodnes bylo zpětné zhlédnutí na mobilních zařízeních pouze 24 hodin. Přidaná hodnota nové verze Kuki v mobilních zařízeních je zpětné zhléhnutí až 168 hodin, snadnější vyhledávání, lepší orientace, jednoduchý design a obrázková programová nabídka. Internetová televize Kuki vám ulehčí život a pouze na pár kliknutí přehraje až 33 000 pořadů o délce přes 25 000 hodin. Stáhněte si Kuki do svých telefonů a užívejte si televizní obsah kdekoliv a kdykoliv