Kuki na Apple TV

17. 06. 2019 | Platforma Kuki

Vítejte na planetě Kuki! Neustále se snažíme naše služby vylepšovat tak, aby vám vyhovovaly co nejvíce a snažíme se držet krok s vývojem nových produktů rozšiřovat podporu našich zařízení. Dnešním dnem pro vás máme připravenou skvělou zprávu a věříme, že potěšíme nejen naše zákazníky. Kuki můžete ode dneška sledovat na Apple TV! 

 

Dnešek se pro některé z vás stane dnem D. Očekávaná aplikace Kuki pro Apple TV je tu a vy si tak nově můžete užít spoustu televizní zábavy s Kuki. Jedinou podmínkou ke sledování naší televize je mít Apple TV 4. generace.

 

Kuki můžete nyní sledovat v pohodlí domova ve své Apple TV. Přinášíme vám snadné vyhledávání a orientaci v televizním obsahu. Už nebudete závislí na televizním programu a na čase, kdy jsou konkrétní filmy vysílány.

 

Kuki se zaměřuje na tituly, které můžete sledovat okamžitě a přehledně. Novinek, které Kuki sebou přinesla, je spousta:

  • nový design,
  • vše na jednom místě,
  • jednoduché a přehledné vyhledávání,
  • vyhledávání titulů podle názvů pořadů, žánrů, herců, roku nebo hodnocení,
  • pouze na pár kliknutí vám přinese více jak 33 000 programů o délce přes 25 000 hodin.

 

Přejít do App Store

 

Chytrá televize Kuki funguje na internetu od jakéhokoliv poskytovatele. Nalaďte se na tu správnou vlnu a užijte si spoustu televizní zábavy. Už nemusíte mít starosti, že nestihnete svůj oblíbený seriál nebo film. Kuki vám přehraje pořady až 7 dní zpětně a sledovat je můžete hned na několika zařízeních. Chcete si večer pustit film, ale vaše dítě se chce bezmocně dívat na pohádky? To není žádný problém. Kuki vypadá na všech zařízeních stejně a nezáleží, jestli se budete dívat na filmy či pořady v televizi, počítači, notebooku či tabletu. Automaticky si dokáže synchronizovat veškerý obsah. Co to pro vás znamená? Rozkoukáte si film v televizi a poté ho můžete dokoukat třeba v posteli na telefonu. Sledujte obsáhlý televizní obsah kdykoli a kdekoli.

 

* Návod, jak si Kuki do své Apple TV nainstalovat, naleznete zde.

* Jakékoliv názory a zpětnou vazbu na novou aplikaci posílejte na email zeptejse@kuki.cz.

* Pokud ještě nemáš Kuki účet, přejdi do sekce objednávka, vyber požadovaný tarif, registruj se a sleduj Kuki 14 dní zdarma.