Kuki kino

07. 02. 2019 | Kuki kino

S Kuki zažijete kino přímo ve svém obýváku!

 

Pojďme si Kuki kino více rozšířit. Kuki kino považujeme za moderní videopůjčovnu přímo v televizi, kde se nachází velký výběr více než ze stovky filmů z české i zahraniční produkce. Také nabízíme filmy pro dospělé, které se nachází na konci seznamu v sekci Kino. Jednotlivé filmy si můžete půjčit jednorázově nebo využít vylepšení Kuki a čerpat více filmů za jeden paušál. 

Kuki kino:

Všechny filmy si můžete půjčit na 48 hodin za jednorázový poplatek 49–89 Kč. Kolikrát si jej stihneš zhlédnout, je jen na tobě. Některé filmy máme dokonce zcela zdarma.

Navíc kino:

Pro filmové fanoušky je k dispozici vylepšení Navíc kino, které umožňuje všechny jednotlivé filmy, které jsou v sekci kino označeny barevným štítkem Navíc kino, sledovat za 1 měsíční poplatek. Za 50 Kč měsíčně si můžete pustit desítky filmů. Nejlepší na tom je, že se nabídka titulů pravidelně obměňuje.

Navíc kino plus:

Domácí kino se stovkou filmů pro celou rodinu získáte až s vylepšením Navíc kino plus, které má ještě širší nabídku filmů a obsahuje také seriály (např. První republika, Single Man nebo Taxikář). S vylepšením Navíc Kino plus za 100 Kč měsíčně můžete sledovat více než 200 filmů. Kinotéka se pravidelně aktualizuje a vy se tak můžete stále těšit na nové filmy.