Konec léta i podzim budou v Kuki nabité sportem

11. 08. 2021 | Zajímavosti

Formule 1, Evropská liga UEFA nebo třeba Hokejová liga mistrů. Závěr léta a také celý podzim se v Kuki ponesou ve znamení velkých sportovních událostí. A ty bys u toho neměl chybět! S tarifem Kuki větší, který ti dáme na 14 dní zdarma, můžeš koukat na všechny sportovní kanály v Kuki. Díky tomu ti neunikne žádná z níže uvedených událostí.

 

Sledovat sporty ZDARMA

Elitní boxerské galavečery (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

V období od 14. do 28. srpna na tebe čekají hned tři exkluzivní souboje boxerů. Nejprve si to na kanálech Sport 1 a Sport 2 rozdají John Riel Casimero s Kubáncem Guillermem Rigondeauxem a o pár dní později přijde na řadu opravdová lahůdka pro fanoušky: zápas mezi legendárním Mannym Pacquiaem a Erollem Spencem Jr.

 

 

Hokejová liga mistrů (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

Champions Hockey League, neboli Hokejová liga mistrů si získává na čím dál větší oblibě. I letos se jí zúčastní české kluby, konkrétně Oceláři Třinec, Sparta Praha a Mladá Boleslav. Slovensko pak bude reprezentovat Slovan Bratislava. Champions Hockey League odstartuje 26. srpna.

 

 

Formule 1 (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

Sezona Formule 1 je v plném proudu a souboj o titul šampiona mezi Lewisem Hamiltonem a Maxem Verstappenem začíná být pořádně napínavý. Milovníci rychlých kol si na své přijdou od 29. srpna, kdy po letní přestávce seriál Formule 1 pokračuje. Všechny závody běží na kanálech Sport 1 a Sport 2.

 

 

US Open (Eurosport 1 a Eurosport 2 HD)

Co by to bylo za tenisový rok bez amerického US Open. Jeden z nejlepších turnajů v tomto sportu na programech Eurosport uvidíš od 30. srpna. Na US Open samozřejmě nebudou chybět ani česká želízka v ohni.

Evropská liga a Evropská konferenční liga (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

Nejlepší evropský fotbal nesmí na obrazovkách Kuki chybět. Od 5. září na Sport 1 a Sport 2 startuje hlavní fáze Evropské ligy UEFA a od 16. září skupinová fáze zbrusu nové Evropské konferenční ligy UEFA. Takovou podívanou si nemůžeš nechat ujít.

 

 

NHL (Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD)

Nová sezona hokejové NHL odstartuje 13. října, a to rovnou parádním soubojem: střetnou se Vegas Golden Knights a nováček soutěže Seattle Kraken. Od října až do června na tebe na Nova Sport čekají stovky dalších zápasů nejlepší hokejové ligy světa.

 

 

Sledovat sporty ZDARMA

Jak Kuki na 14 dní zdarma funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.

A proč ještě si Kuki pořídit?