Kolekce Spider-Man v Kuki kině

20. 06. 2019 | Kuki kino

 

Příští týden se to bude v kinech hemžit fanoušky Marvelovek. Dlouho očekávaný snímek Spider-Man: Far from Home, který navazuje na Avengers: Endgame, startuje svou premiéru 4. července 2019.

Spider-Man: Far from Home se bude odehrávat v Evropě a mimo jiné se děj odehrává také v České republice. Pokud se chystáte na nového Spider-Mana do kina a chtěli byste si ještě osvěžit pamět staršími snímky, tak je nejvyšší čas.

Kuki kině si nyní můžeš zapůjčit všechny předchozí díly za jednorázový poplatek 49 Kč nebo 79 Kč. Udělejte si kino v pohodlí domova, pozvěte kamarády, přichystejte něco dobrého k snědku a ponořte se do děje komiksových postaviček.

 

Kdo by neznal Spider-Mana, komiksovou postavičku od tvůrců Marvel Studio. Petr Parker alias Spider-Man, je jednou z nejúspěšnějších a nejstarších marvelovských postav, sklízící úspěchy po celém světě. Vy si nyní můžete jednotlivé filmy zakoupit za jednorázový poplatek v Kuki kině. Nejnovější animovaný Spider-Man: Pararelní světy je možno zakoupit za 79 Kč a veškeré ostatní snímky můžete mít za 49 Kč. Najdete zde:

 

  • Spider-Man
  • Spider-Man 1
  • Spider Man 2
  • Amazing Spider-Man
  • Amazing Spider-Man 2
  • Spider-Man: Pararelní světy 

 

Desítky filmů za jeden poplatek

Spider-Man: Paralelní světy

Klasického Spider-Mana, kterého ztvárnil Tobey Maguire, viděl alespoň jednou každý z nás. Vy se nyní můžete těšit na nové díly, které vyšly z dílny studia Marvel. Podle této komiksové předlohy vznikl skvělý snímek Spider-Man: Paralelní světy

Tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili své dovednosti a talent, aby svým divákům nabídli nový pararelní svět, který ještě nepoznali. Nabídnou vám doposud nepoznaný svět v novém vizuálním stylu. No, přesvědčte se sami.