Kanály Nova Sport zdarma: co sledovat v březnu

03. 03. 2021 | Zajímavosti

Březen je na kanálech Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD nadupaný bohatým sportovním programem. Ragbyová elita na Poháru šesti národů, desítky zápasů hokejové NHL nebo nejlepší basketbalová liga světa – to všechno můžeš sledovat přímo v telce Kuki. Obě stanice Nova Sport jsou totiž součástí tarifu Kuki větší, který máš k dispozici na 14 dní zdarma.

 

Sledovat Nova Sport ZDARMA

 

Evropský svátek ragby pokračuje

Na tradičním a prestižním ragbyovém turnaji Pohár šesti národů (Six Nations Championship) proti sobě bojují Anglie, Skotsko, Wales, Irsko, Francie a Itálie. Jako vždycky je k vidění napínavá podívaná a jedny z nejlepších výkonů, jaké tento sport nabízí.

Turnaj začal v únoru a od 13. do 20. března bude pokračovat 4. a 5. kolem. V popředí tabulky se zatím nachází tým Walesu, ale ostatní mužstva mu rozhodně nedají nic zadarmo. Nenech si vyvrcholení ragbyového svátku ujít.

 

 

Fandi Čechům v NHL

Nejlepší hokejová liga světa se letos hraje v pozměněném formátu, ale to jí rozhodně neubírá na atraktivitě. Ba naopak! Na americké straně barikády došlo k obnově historický rivalit a kanadské kluby si užívají ročník, kdy hrají pouze mezi sebou

Zápasy NHL na Nova Sport zpestřují i čeští hokejisté – Davidu Pastrňákovi už to zase pálí, Tomáš Hertl je oporou pro své San Jose, v Carolině řádí Martin Nečas a v New Jersey letos procitl Pavel Zacha. Budeš jim fandit od obrazovky?

 

 

NBA i se Satoranským

Kromě NHL je v plném proudu také další ostře sledovaná sportovní liga – basketbalová NBA. Každé utkání na tebe čeká nejlepší světový basketbal, a pokud si pustíš zápas týmu Chicago Bulls, uvidíš i hvězdné představení českého hráče Tomáše Satoranského.

Stejně jako NHL, i NBA bude na Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD v březnu k vidění často, čeká na tebe řada atraktivních střetnutí.

Jak to funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.