Kuki exkluzivně přináší nový seriál Hraj něco!

17. 09. 2021 | Platforma Kuki

Bláznivá komedie plná známých tváří, která rozesměje celou rodinu. Přesně to je šestidílný seriál z divadelního prostředí Hraj něco! Jde o další původní tvorbu naší telky Kuki, tentokrát vytvořenou v koprodukci s brněnským Divadlem Husa na provázku a studiem Overhere. Všechny díly této žhavé novinky najdou naši zákazníci od 17. září exkluzivně v Kuki a samozřejmě zdarma.

Dlouhodobě děláme maximum, aby byla telka Kuki nejlepším místem pro sledování televizního obsahu. Zároveň ti v ní však chceme servírovat původní českou tvorbu, kterou uvidíš jako první. Proto jsme navázali na jarní (Ne)divadla a společně se zmíněnými partnery přivedli na svět komediální jízdu Hraj něco!

 

Sleduj Kuki v prohlížeči

Oč v Hraj něco! běží

Seriál Hraj něco! probíhá v divadelním prostředí a celý se točí kolem tří herců z brněnského Divadla Husa na provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský). Těm hrozí v divadle vyhazov, a aby se stali lepšími herci a jejich kariéra neuvadla, jezdí po republice a učí se od hereckých i dalších ikon. Jenže to není tak snadné.

Na cestě za vysněným cílem čekají odvážlivce zábavné, trapné i bizarní situace. Stojí před nimi výzva v podobě herce Národního divadla Brno Martina Slámy nebo hereckého požitkáře Michala Isteníka, zavítají také do pražského Divadla Na zábradlí či ke Třem tygrům do Ostravy. Nuda opravdu nehrozí!

 

Těš se na známé tváře

Budeš zírat, kdo všechno se ještě v seriálu režiséra Radima Svobody objeví. Kromě hlavních hrdinů tě pobaví i Jan Zadražil, Jiří Vyorálek, Albert Čuba nebo oblíbený komediální herec Vojta Kotek. A těmi to zdaleka nekončí, jen nech se překvapit…

Výkony herců navíc umocňuje fakt, že seriál byl natočený částečně improvizovaně, tedy bez pevného scénáře.

Zkoukni novinku zdarma v Kuki

Nenech si další originální tvorbu telky Kuki ujít! Od 17. září bude seriál Hraj něco! dostupný exkluzivně pro naše zákazníky, a to zdarma v sekci Kino. Zkouknout můžeš všech 6 dílů najednou.

Věříme, že Hraj něco! pobaví tebe i celou rodinu. Budeme rádi, když nám dáš po zhlédnutí vědět na Facebook nebo e-mail zeptejse@kuki.cz, jak se ti seriál líbil.