Hodinky jako dálkový ovladač? S Kuki je to možné

22. 01. 2021 |
Délka čtení: 2 minuty

Donesl ti ježíšek hodinky Garmin, nebo jsi už dlouho jejich hrdý majitel? Hledáš často ovladač po celém obýváku? Pak je tahle novinka jako stvořená pro tebe. Nově si do hodinek Garmin můžeš zdarma stáhnout aplikaci, která funguje jako dálkové ovládání telky Kuki. Na trhu internetových televizí v Česku jde o první aplikaci pro chytré hodinky této značky.

Chytré hodinky výrobce Garmin byly pro české internetové televize dosud neprobádaným územím, a tak se naši programátoři ve volném čase chopili příležitosti a vyvinuli Kuki pro zcela nový typ zařízení. Výsledek? Už nemusíš chodit pro ovladač na druhý konec místnosti. Prostě budeš Kuki ovládat z pohodlí gauče na hodinkách.

 

 

Aplikace Kuki pro Garmin toho umí spoustu. Dokáže zobrazit seznam TV kanálů, spustit živý pořad, přehrát rozkoukanou relaci nebo zobrazit a spustit filmové trháky. Samozřejmostí je také přehrávání dříve nahraných pořadů a jejich přetáčení i výběr uživatelského profilu. Pomocí aplikace můžeš vzdáleně ovládat Kuki na set-top boxu i na chytré televizi.

Nová aplikace je kompatibilní s 25 modely hodinek Garmin, především z prémiové řady Fenix. Zatím se jedná o zkušební verzi, budeme tedy rádi za jakékoliv připomínky a zpětnou vazbu. Neboj se nám ji poslat na zeptejse@kuki.cz nebo zavolat na 539 010 020.

Widget Kuki pro platformu Connect IQ najdeš zde. Po spuštění přejdi v hodinkách do sekce Nastavení. Následně klikni na "párování". Poté si otevři v jakémkoliv zařízení adresu kod.kuki.tv a použij párovací kód, který vidíš na displeji. 

Aktualizace k 2. 2. 2021

Vydali jsme novou verzi aplikace 1.91, která podporuje tato zařízení s nižší pamětí:

  1. všechny MARQ edice
  2. všechny D2 Delta edice
  3. Forerunner 245 Music, 645 Music a 745
  4. Fenix 5, Fenix 5s, Fenix 6, Fenix 6s, Fenix Chronos, Forerunner 245, 645 a 935

U těchto zařízení nejsou dostupné všechny položky v menu.