Giro d'Italia živě: koukej zdarma na Eurosport

02. 10. 2020 | Zajímavosti

Cyklistické závody Giro d'Italia se vrací na televizní obrazovky! Po zrušení květnových závodů se nejznámější cyklisté světa představí netradičně v říjnovém termínu (3. 10 – 25. 10 2020), a ty můžeš být u toho! Sleduj Giro d'Italia online na kanále Eurosport 1 HD Eurosport 2 HD v internetové telce Kuki. 

 

Oba kanály jsou součástí tarifu Kuki větší, který můžeš mít na 14 dní zdarma. Všechny etapy prestižních cyklistických závodů uvidíš v HD rozlišení živě, nebo později ze záznamu – to všechno na televizi, mobilu, tabletu nebo přes webový prohlížeč. 

 

Sledovat Eurosport HD

 

Kde sledovat Giro d'Italia 2020 online?

Všechny etapy Giro d'Italia si pohodlně pustíš na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD přímo v Kuki. Kuki je internetová televize bez závazků, která nabízí více než 140 TV kanálů. Prvních 14 dní ji máš na zkoušku zdarma. Programy můžeš sledovat na 1 fixním (set-top box nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). S Kuki ti nic neunikne, programy si lze pustit až 7 dní zpětně. Funguje v celém Česku i zemích EU.

 

Jak to funguje?

Prvních 14 dní máš Kuki na zkoušku zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že končí využívání telky Kuki zdarma. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, službu musíš zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby. V takovém případě ti nebude strhnutá žádná částka.