Giro d'Italia 2021 online a zdarma na Eurosport

05. 05. 2021 | Zajímavosti

Legendární cyklistický závod loni proběhl kvůli koronaviru na podzim, letos už si ho fanoušci užijí v klasickém termínu. Slavné Giro d'Italia je po odmlce jen několika měsíců zpátky na scéně! Nenech si tuto podívanou ujít a koukej na nejlepší světové jezdce od 8. do 30. května 2021 na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Oba jsou součástí tarifu Kuki větší, který máš na 14 dní zdarma.

 

SLEDOVAT GIRO D'ITALIA ZDARMA

23 dní, stejný počet cyklistických týmů, přes 3450 kilometrů dlouhá trasa a 21 etap. Giro d'Italia, jeden z vrcholů cyklistické sezony 2021, bude i tentokrát stát za to. Jezdci 104. ročník náročného závodu odstartují 8. května v Turíně a poslední síly ze sebe budou ždímat při časovce 30. května v Miláně.

Kde sledovat Giro d'Italia online

Je to jednoduché – stačí si pustit jeden z kanálů Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, které jsou součástí telky Kuki. Co je Kuki? Jde o internetovou televizi bez závazků, která nabízí více než 140 TV kanálů. Kuki můžeš sledovat na televizi, počítači v mobilu nebo tabletu, a to vše až 7 dní zpětně.

Giro d'Italia 2021 živě: Na co se těšit

Ještě váháš, jestli na Giro d'Italia 2021 v telce Kuki koukat zdarma? Máme pro tebe pár tipů, které by tě mohly přesvědčit, že půjde o parádní podívanou. Při sledování velkolepého závodu na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD se mimo jiné těš na:

  • 47 tisíc nastoupaných kilometrů
  • Giro po 10 letech odstartuje v olympiádou proslaveném Turíně
  • Závod začne i skončí individuální časovkou
  • V rámci 16. etapy jezdci překonají převýšení až 5 700 metrů

 

 

Jak to funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.