Filmové novinky v Kuki kině

30. 03. 2020 | Kuki kino

 

Jaro máme už tady a s ním přicházejí také prodloužené dny a v telce Kuki najdeš další novinky, které můžeš sledovat nejen v podvečerních hodinách. Spousta z nám má nyní dost času a přemýšlí, jaké filmy sledovat. Pokud máš okoukané klasické filmy a máš rád akčňáky, drama i komedie, je tento článek určený právě tobě. V Kuki kině najdeš od konce března další dvě oblíbené filmové novinky, mezi které patří Rambo: Poslední krev a Poslední aristokratka. Ještě donedávna se hrály v kinech a ty můžeš od 28. března filmové novinky sledovat v telce Kuki v pohodlí domova, přímo v Kuki kině. Ramba i Aristokratku máš k dispozici za jednorázový poplatek 79 Kč a sledovat je můžeš kdykoliv budeš chtít.  Pokud si film vypůjčíš, budeš ho mít k dispozici na 48 hodin.

 

 

Rambo: Last Blood

Kdo by neznal Ramba. Postava, která se stala známou hlavně k vůli filmům, v nichž ji ztvárnil oblíbený herec Sylvester Stallone. V zaří přišla do kin tato dlouho očekávaná novinka a donedávna se ještě vysílala. Pokud jsi nestihl na Ramba do kina zajít už dříve, nebo tě nadchl tak, že stojí za to zhléhnout film znova, můžeš si ho pustit v pohodlí domova v telce Kuki. Film máš k dispozici v originálním znění bez titulků nebo v českém dabingu. 

Čím tě John Rambo překvapí tentokrát?

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu. 

Zdroj: bontonfilm

 

 

 

Seznam všech filmů

 

Poslední aristokratka

Filmová komedie od Jiřího Vejdělka byla ztvárněna dle knižní předlohy od Evžena Bočka. Pokud si Poslední aristokratku ještě neviděl, máš se na co těšit. V hlavních rolích najdeš také Hynka Čermáka, Tatianu Dykovou, Pavla Lišku nebo Elišku Balzerovou.

 

Na co se můžeš těšit?

Rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií  a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou, někdejší vlast a zámecký život znají jen z prastarých vyprávění příbuzných. Záležitosti spojené s navrácením majetku pro ně řeší právní zástupce Benda. Po příjezdu rodina zjišťuje, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu, stranou veškerého společenského dění. Jedinými stálými obyvateli Kostky jsou zpátečnický kastelán Josef, bodrá hospodyně paní Tichá a hypochondrický údržbář Krása . Zatímco osazenstvo Kostky pozvolna procitá z mátožného spánku porevolučních devadesátých let, rodina Kostkových stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit.

Zdroj: Falcon