Filmové kolekce pro celou rodinu

18. 03. 2020 | Zajímavosti

Dárek pro celou rodinu

Víme, že většina z nás zůstává v době celorepublikové karantény doma, ať už dobrovolně, nebo nedobrovolně. Myslíme nejen na rodiny s dětmi, kterým byla zrušená výuka, ale také na všechny dospěláky v domácím „vězení“.  Proto jsme zpřístupnili  všem klientům zdarma dva prémiové kanály FilmBox Extra HD a FilmBox Premium HD a malým divákům více než 50 dětských seriálů

Filmové kolekce pro všechny

Rozhodli jsme se tě opět rozveselit v těchto těžších dnech. Přidáváme ti tedy ještě něco navíc. Přece jenom, zůstat jen doma může být po nějaké době otrava, a tak ti chceme domácí atmosféru zase o něco více zpříjemnit. Ode dneška najdeš v  televizi Kuki filmové kolekce, ve kterých máš stovky filmů a pohádek všech žánrů zcela zdarma. Všechny budeš mít zpřístupněné od 19. března, až do odvolání. Aby se ti lépe hledalo, jednotlivé filmy jsou řazeny abecedně a na předních pozicích, v sekci Seriály. Každá kolekce zahrnuje 100 filmů, takže se nudit rozhodně nebudeš. Jediné, co potřebuješ, je mít zpřístupněný kanál, ze kterého ja nahrávka pořízena. 

Na co se můžeš těšit?

 

české filmy

akční filmy

komedie a romantika

animované pohádky

české pohádky

Nezapomeň! Pokud ještě nemáš televizi Kuki, vyzkoušej si ji na 14 dní zdarma a můžeš si tak zpříjemnit domácí atmosféru díky filmům a pohádkám, které na tebe čekají na dobu neurčitou zdarma. :-)