Černé vdovy

13. 02. 2019 | Zajímavosti

Každá žena ví, že jsou chlapi někdy na zabití. Co s tím ale dělat, když to trvá příliš dlouho? Ženy si většinou najdou způsob, jak se s tím vypořádat. Konečné rozhodnutí najdou i tři kamarádky, které se vypořádají se svými muži trochu jiným způsobem. Právě tak odstartuje nová osmidílná minisérie Černé vdovy v hlavních rolích s Jitkou Čvančarovou, Janou Plodkovou a Lucií Siposovou.

 

V neděli 17. února se můžete těšit na premiéru osmidílné série nového seriálu Černé vdovy, který vznikl jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket.

 

Co vás čeká ?

Tři kamarádky Johana, Renata a Veronika se znají již dlouho. Spojuje je jak jejich přáteství, tak manželé, kteří spolu pracují ve stejné firmě. Co je ale sjednocuje nejvíce je fakt, že si se svými manžely nevědí rady. A to je jim teprve třicet let. Jeden svou ženu bije, druhý se znenadání začíná chovat jako gangster a třetí odmítá s manželkou sex, přičemž schovává pod postelí časopisy s gay pornem. Není divu, že jednoho dne dojde manželkám trpělivost. Chtějí žít štastný a plnohodný život, ale všechny zjistily, že rozvod jim k tomu nepomůže. Vše vyřeší až víkednová dovolená na chatě u jezera, která bude mít pro muže tragický dopad. Loď, na které se všichni tři nacházejí, vzlétne do povětří, a tak se z Johanay, Veroniky a Renaty stávají černé vdovy. Všechny tři pozůstalé dámy se těší na nový, spořádaný život, kde na ně čeká plno nových příležitostí a možností. Představy od vysněného života překazí detektiv Olin Nekula (Bolek Polívka), který případ tria mrtvých mužů vyšetřuje. Ten zanedlouho zjistí, že nešlo jen o nešťastnou náhodu. Ke všem třem vdovám chová jisté sympatie, ale něco mu v případu nesedí. Brzy ho stopy dovedou k podezřelé německé firmě a pražskému šéfovi kriminálky. 

Kromě Jitky Čvančarové, Jany Plodkové a Lucie Sipsové se v seriálu objeví Jan Vondráček, Jan Hájek, Dana Batulková, Jiří Maryško, Martin Myšička, Marek Mabola či Pavla Beretová. Režije se ujal Radek Bajgar. Máte se na co těšit!