Sleduj Australian Open živě na Eurosport HD

05. 02. 2021 | Zajímavosti
Délka čtení: 1 minuta

Grandslamová sezona je tu! Již tradičně odstartuje turnajem Australian Open, který se tento rok odehraje o tři týdny později než za běžných okolností, a to v termínu od 8. do 22. února 2021. Všechna utkání sleduj na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Oba programy jsou součástí televizního tarifu Kuki větší, který máš na 14 dní zdarma.

Obhájí Srb Novak Djokovič a Američanka Sofia Keninová vítězství z minulého ročníku? Sleduj zápasy online v televizi Kuki na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Žádný duel ti neunikne, na tenis můžeš koukat v přímém přenosu, nebo později ze záznamu.

Záleží jen na tobě, jestli si zápasy pustíš na televizi, přes počtítač, na mobilu nebo tabletu.

Kde sledovat Australian Open živě

Je to jednoduché – stačí si pustit jeden z kanálů Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, které jsou součástí telky Kuki. A co že je Kuki? Jde o internetvou televizi bez závazků, která nabízí až 145 televizních programů.

Můžeš se dívat na 1 fixním zařízení (set-top box nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). Většinu programů si navíc pustíš až 7 dní zpětně.

 

Sledovat Australian Open zdarma

Jak to funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.