Adventní kolekce filmů 2019

01. 12. 2019 | Zajímavosti

 

Počtvrté ti nadělíme adventní kolekce plné filmů a pohádek

Vánoce jsou svátky plné pohody, radosti a časem stráveným s rodinou. Stačí i malý dárek, který vykouzlí velký úsměv na tváři.

 

Věříme, že vykouzlíme úsměv na tváři i tobě a zpříjemníme ti vánoční svátky ještě o něco více. Letos opět přicházíme s pořádnou nadílkou filmů a pohádek. Adventní kolekce jsou opět tady! Všechny postupně najdeš v sekci seriály přímo v telce Kuki. Automaticky jsou řazeny na přední pozice, hned za oblíbené seriály. Věříme, že je jen tak nepřehlédneš.

Adventní kolekce budou zpřístupněny od 1. prosince až do 26. ledna 2020. Vždy, během adventní neděle, ti přidámejednu tematickou kolekci. Víš, co je na tom nejlepší? Stovky pohádek si můžeš pustit, i když nemáš placenou službu Navíc seriály. Kolekce ti dá Kuki jako dárek.*

* Potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořízena

 

A teď to nejdůležitější. Těšit se můžeš na české a akční filmy, chybět nebudou ani zahraniční komedie a pořádná dávka romantiky. Jelikož by české Vánoce bez pohádek nebyly úplné, pro nejmenší diváky máme připravené animované filmy.

 

České filmy

1. prosince 2019

České filmy

V sekci s českými filmy samozřejmě nemohou chybět komedie, drama či černobílé filmy, které najdeš v telce od 1. prosince 2019.  Součástí jsou filmy jako Teorie tygra, Bába z ledu, Musíme si pomáhat nebo Rozmarné léto.

Akční filmy

8. prosince 2019

Akční filmy

Pokud máš rád dobrodružství a pořádná akce ti není cizí, tak si pamatuj datum 8. prosince. Pořádnou jízdu zažiješ, když si pustíš ságu Star Wars, Kill Bill, příběhy Jamese Bonda nebo klasiku Pulp FIction.

 

Romantické filmy

15. prosince 2019

Komedie & romantika

Zábavu a smích ti přinesou také komediální příběhy Ace Ventury,Bláznivá střela či Krotitelé duchů. Chceš si s drahou polovičkou vytvořit láskyplnou atmosféru? Třetí adventní neděli ti přinese pořádnou várku romantiky Pomáda, Na větrné hůrce, Kate a Leopold či Čokoláda s Johnym Deppem.

České pohádky

22. prosince 2019

České a animované pohádky

Těsně před Vánocemi potěšíme hlavně nejmenší diváky, a to kolekcí animovaných pohádek. Ostatním zpříjemní vánoční atmosféru české pohádky, kde nesmí chybět Nesmrtelná teta, Jezerní královna či Tajemství staré bambitky a nejmenší diváci se mohou těšit na Ledové Království, Hotel Transylvánia či Malého prince.

 

 

Nezapomeň! Pokud ještě nemáš televizi Kuki, vyzkoušej si ji na 14 dní zdarma a můžeš si tak zpříjemnit vánoční čas díky filmům o pohádkám, které na tebe čekají 2 měsíce zdarma.