Adventní kolekce filmů 2018

01. 12. 2018 | Zajímavosti

Všechny kolekce postupně najdeš v sekci seriály přímo ve své Kuki.

Automaticky ti je řadím na přední pozice, hned za oblíbené seriály. Stovky filmů a pohádek si můžeš pustit, i když nemáš placenou službu Navíc seriály, kolekce ti dám jako dárek.*Ce

 

Každou prosincovou neděli ti přidám kolekci a někdy dokonce dvě najednou!

Celkem se můžeš letos těšit na 6 kolekcí a nahrávky budou přístupné i po Vánocích, a to až do 20. ledna 2019.

* Potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořízena.

 

Nadělím ti spoustu filmů a pohádek v adventních kolekcích.

České filmy

2. prosince 2018

České filmy

Stovka českých filmů. Vyber si drama, komedii nebo černobílou klasiku. Nechybí oblíbené  komedie Obecná škola, Černí baroni nebo Tankový prapor a na své si přijdou i milovnící muzikálů.

Zahraniční komedie

2. prosince 2018

Zahraniční komedie

Zasměj se u zahraničních komedií z celého světa. Pobav se s Budem Spencerem a Terencem Hillem nebo s Louisem de Funèsem. Vybírej z amerických, francouzských, italských a britských komedií.

Akční filmy

9. prosince 2018

Akční filmy

Rád si užiješ pořádné dobrodružství a drsná akce ti není cizí? Tohle je kolekce právě pro tebe. Thor ti ukáže svou planetu a Spider-Man tě pohltí do sítě svého příběhu.

Romantické filmy

16. prosince 2018

Romantické filmy

Vytvořit láskyplnou atmosféru u tebe doma bude snadné. Usaď se v obýváku a užij si dávku romantiky s muzikálem La La Land nebo Glenn Close a Johnem Malkovich v jejich Nebezpečných známostech.

České pohádky

23. prosince 2018

České pohádky

České Vánoce by bez pohádek nebyly úplné. Pusť si Lotranda a Zubejdu nebo příběh Sedmero krkavců podle Boženy Němcové. A nahraji ti i premiérové pohádky, které budou vysílat na Štědrý den.

Animované filmy

23. prosince 2018

Animované filmy

A nejen pro nejmenší diváky zpřístupním i oblíbenou kolekci animovaných filmů. Zaručeně tě rozesmějí Příšerky s.r.o, vydáš se Až na Severní pól a nebo si tě získají hrdinové z Česka.